0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Uruguay Primera Division
CS Cerrito
۲
۲
Montevideo Wanderers
Finished
۰۰:۰۰
  United Arab Emirates League Cup
Sharjah FC
۳
۰
Ajman Club
بازی شروع نشده است
۱۷:۴۵
Al-Nasr Dubai CSC
۰
۰
Al Dhafra SSC
بازی شروع نشده است
۱۷:۴۵
  Romania Liga 2
CS Concordia Chiajna
۲
۱
FC Brasov Steagul Renaste
Finished
۱۶:۰۰
  Bulgaria Second Prof. League
PFC Minyor Pernik
۱
۰
FK Spartak 1918 Varna
Finished
۱۶:۳۰
  Russia PFL, Center
FK Ryazan
۳
۱
Zenit Penza
Finished
۱۶:۳۰
Rodina Moscow
۳
۱
FC Saransk
Finished
۱۶:۳۰
Saturn Ramenskoye
-
-
FC Strogino Moscow
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Argentina Campeonato de Reserva de Primera Division
Velez Sarsfield Reserve
۱
۲
Boca Jrs
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil U20 Carioca, Serie B2
Bonsucesso FC RJ
۳
۰
Ceres FC RJ U20
Finished
۱۶:۳۰
  International Youth U23 AFC Championship, Qualification
Tajikistan
۱
۰
Lebanon
Finished
۱۷:۳۰
Qatar
۲
۰
Yemen
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Syrian Arab Republic
-
-
Sri Lanka
Abandoned
۲۰:۳۰
  Qatar Stars League
Al-Shamal
۰
۱
AL Duhail
inprogress
۱۷:۵۰
Al Ahli Doha SC
۱
۰
Al Arabi Doha SC
inprogress
۱۷:۵۰
  Iran Pro League
Fajr Sepasi FC
-
-
Gol Gohar Sirjan FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Zob Ahan Isfahan FC
۰
۱
Esteghlal
inprogress
۱۸:۰۰
Tractor Sport Club
۱
۰
Sanat Naft Abadan FC
inprogress
۱۸:۰۰
  Norway 2nd Division Group 2
Flekkeroy IL
۲
۰
Rosenborg BK 2
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
  Romania Liga I
FC Academica Clinceni
۰
۳
FC Uta Arad
inprogress
۱۸:۰۰
  Saudi Arabia Division 1
Najran SC
۰
۰
Jeddah Club
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
  Bulgaria First Professional League
Botev Plovdiv
۱
۰
PFC Ludogorets 1945 Razgrad
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Chile Primera Division
Santiago Wanderers
۰
۱
CD Antofagasta
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Ukraine Persha Liga
FC Obolon Kiev
۱
۰
Agrobiznes Volochisk
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Egypt Premier League
Smouha SC
۲
۰
Al Ittihad Al Sakandary
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Slovakia 2. Liga
FK Dubnica Nad Vahom
۱
۲
FC STK 1914 Samorin
Finished
۱۶:۰۰
  Paraguay Segunda Division
Atyra FC
۰
۲
Deportivo Santani
Finished
۱۶:۰۰
Fulgencio Yegros
۱
۲
Deportivo Capiata
Finished
۱۶:۰۰
  USA USL Championship
Tacoma Defiance
۳
۲
Los Angeles Galaxy II
Finished
۰۰:۰۰
Birmingham Legion FC
۶
۰
Sporting Kansas City II
Finished
۰۰:۳۰
San Diego Loyal SC
۳
۴
Oakland Roots SC
Finished
۰۱:۳۰
Miami FC
۲
۰
New York Red Bulls II
Finished
۰۳:۰۰
  Brazil Gaucho, Serie A2
Sao Paulo RS
۰
۲
Uniao Frederiquense de Futebol RS
Finished
۰۱:۳۰
  El Salvador Primera Division, Apertura
Once Deportivo de Ahuachapan
۱
۱
CD Platense Municipal Zacatecoluca
Finished
۰۰:۳۰
CD Luis Angel Firpo Usulutan
۲
۱
Alianza FC San Salvador
Finished
۰۰:۳۰
CD Atletico Marte San Salvador
۱
۲
CD Aguila San Miguel
Finished
۰۰:۳۰
  USA Major League Soccer
Austin FC
۲
۱
Houston Dynamo
Finished
۰۰:۳۰
Orlando City SC
۲
۲
New England Revolution
Finished
۰۳:۰۰
  El Salvador Segunda Division
Adi Sivar San Salvador
-
-
Cd Once Lobos Chalchuapa
بازی شروع نشده است
۰۰:۳۰
  Honduras Liga Nacional. Apertura
CD Marathon San Pedro Sula
۱
۱
Platense FC Puerto Cortes
Finished
۰۰:۳۶
  Curacao First Division
SV Vesta
۲
۲
R.k.s.v. Centro Dominguito
Finished
۰۱:۳۰
FC Sithoc
۲
۰
S.v. Centro Social Dep. Barber
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil U20 Gaucho
Ivoti RS
۱
۲
Gramadense RS
Finished
۰۱:۳۰
  Argentina Superliga
Velez Sarsfield
۲
۰
Boca Juniors
Finished
۰۲:۴۵
  Ethiopia Premier League
Hadiya Hossana FC
۰
۱
Bahir Dar Kenema FC
Finished
۱۵:۳۰
Wolkite City FC
۰
۱
Fasil Kenema SC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Nicaragua U20 Liga Primera Juvenil
Unan
-
-
CD Walter Ferretti
بازی شروع نشده است
۰۳:۰۰
  India JK Premier Ut League
Real Kashmir Reserve
-
-
Jk Forest Xi
inprogress
۱۱:۰۰
Kashmir Maharaja FC
۱
۱
J&k Police Xi
Finished
۱۳:۳۰
  International Youth U19 European Championship, Women, Qualification
Liechtenstein
۰
۰
Latvia
Finished
۱۲:۳۰
Andorra
۱
۰
Moldova
Finished
۱۶:۳۰
Czech Republic
۰
۲
Spain
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Slovakia
۰
۳
Portugal
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Russia PFL, West
FC Zenit-2 St Petersburg
۱
۱
FC Tver
Finished
۱۴:۳۰
Dynamo-2 Moscow
۳
۲
FC Olymp-Dolgoprudny-2
Finished
۱۶:۳۰
Znamya Truda Orekhovo Zuevo
۰
۰
Yenisey 2 Krasnoyarsk
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FC Murom
۰
۱
Khimik Dzerzhinsk
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Serbia Srpska Liga, Belgrade
Usce Stepojevac
۰
۱
FK Prva Iskra Baric
Finished
۱۴:۳۰
  Belarus Vysshaya Liga Dublery (Reserve L)
FC Minsk
۵
۰
Slavia Mozyr
Finished
۱۴:۳۰
  Indonesia Liga 2
Psim Yogyakarta
۲
۲
Persijap Jepara
Finished
۱۴:۴۵
PS Hizbul Wathan Sidoarjo
۱
۴
PSG Pati
Finished
۱۷:۱۵
  Poland I Liga
Stomil Olsztyn
-
-
Sandecja Nowy Sacz
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید